Przestań trzymać język za zębami ! Lerni wraca do biblioteki

Dodane 9 stycznia 2018

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wykupiliśmy dalszy dostęp do platformy „Lerni.us”.

W związku z dużym zainteresowaniem kursem w zeszłym roku i pozytywnymi komentarzami zadowolonych użytkowników,  postanowiliśmy rozszerzyć dla Państwa ofertę o dwa dodatkowe kursy.

Już teraz, przy użyciu jednego kodu, oprócz dostępu do e-learningowych kursów językowych (język angielski, niemiecki, francuski, hiszpański i włoski) otrzymają Państwo od nas dostęp do dwóch kursów specjalistycznych – Photoshop 123 (kurs obsługi programu graficznego) oraz FunEnglish (e-learningowy kurs dla dzieci)

Z kursu można korzystać w bibliotece jak i w domu. Aby uzyskać darmowy kod dostępu wystarczy być użytkownikiem  naszej biblioteki i nas odwiedzić. Na miejscu udzielone zostaną także instrukcje dotyczące obsługi platformy. Zapraszamy!