Zapraszamy na kosmiczne zajęcia w bibliotece!

KSIĄŻKOLOTEM PO ZIMOWĄ PRZYGODĘ” – to tegoroczne hasło wspólnych zimowych zabaw w naszej bibliotece.

W ramach spotkań dzieci wezmą udział w zajęciach literackich, graficznych, plastycznych, interaktywnych oraz zabawach ruchowych. Do udziału w zajęciach zapraszamy dzieci w wieku 7 -10 lat. Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-14:30. Udział w zajęciach jest odpłatny – 50 zł/os.

Zapisy przyjmujemy do 09 lutego 2018 r.

W programie m.in.
Pierwsze kroki w kosmosie – zabawy integracyjne,
Pozdrowienia z kosmosu – warsztaty graficzne,
Merkury – planeta artystów – zbuduj z nami KSIĄŻKOLOTA!
Halo tu MARSJANIE! – kosmiczna nauka programowania
Kosmiczne wiadomości – co nowego w kosmosie?
Planeta eksperymentów – ile waży powietrze?
Bajkowy gwiazdozbiór – świat postaci z bajek!
MOBILNE PLANETARIUM!

Formularz zgłoszeniowy można pobrać w wersji elektronicznej (tutaj) lub wypełnić osobiście
w siedzibie biblioteki. Jego dostarczenie jest jednoznaczne z zapisem na zajęcia. Bliższych informacji uzyskać można pod numerem tel. 52 388 02 20 lub bezpośrednio w bibliotece. Liczba miejsc jest ograniczona. O uczestnictwie w zajęciach decyduje kolejność zgłoszeń.