English is fun! – kurs dla młodzieży

Masz od 12 – 14 lat i lubisz język angielski ?  Zapisz się do biblioteki i ćwicz razem z nami!

Kurs przygotowany jest z myślą o osobach, które chciałyby rozwijać i doskonalić swoje zdolności  i umiejętności językowe, oraz poszerzyć znajomość kultury, literatury dziecięcej
i tradycji krajów anglosaskich.

Oprócz tradycyjnych metod podczas zajęć wykorzystywać będziemy e-learningowy kurs „Fun English”, który łączy naukę z zabawą, co pozwala szybko zdobywać kolejne umiejętności językowe. Kurs ten jako pierwszy w Polsce otrzymał akceptację Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu (w poniedziałki) o godz. 15:00.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 26 lutego 2018 r.

Zapisu na kurs można dokonać osobiście w siedzibie biblioteki przy ul. Wojska Polskiego 22 telefonicznie 52-388-02-20 lub na [email protected] . Liczba miejsc ograniczona.
O uczestnictwie w kursie decyduje kolejność zgłoszeń.