Odkrywamy Książkowe Emporium!

Dodane 10 kwietnia 2018

Zapraszamy dzieci z klas I – III do udziału w warsztatach literackich, na których odkrywać będziemy Książkowe Emporium Montgomery’ego.
Zajęcia zorganizowane zostaną w oparciu o książkę „Panna Jones i Książkowego Emporium” Sylvii Bishop. Uczestnicy wezmą udział w warsztatach kaligraficznych połączonych z farbowaniem papieru lukrecją lub herbatą, dowiedzą się co to jest emporium i jaka jest różnica między biblioteką a księgarnią. Poznają wyjątkowe miejsca książkowego emporium, a przede wszystkim odkryją wielką tajemnicę.

Zajęcia rozpoczną się w naszej bibliotece w najbliższy czwartek 12.04.2018  o godz. 9:15

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc zainteresowanych prosimy o kontakt w celu umówienia terminu spotkania osobiście w bibliotece, telefonicznie, 52 388 0220 lub poprzez e-mail: kontakt@biblioteka-sepolno.pl