Finanse bez tajemnic w bibliotece

Dodane 24 maja 2018

Jak zarządzać własnym budżetem domowym, czy przelewy przez Internet są bezpieczne, jaki wybrać bank, jak robić zakupy przez Internet – to zagadnienia, o których dowiesz się podczas spotkania „O finansach w bibliotece”.

04 czerwca 2018 roku Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim zaprasza osoby powyżej 50. roku życia na spotkanie organizacyjne dotyczące kursu bankowości elektronicznej i zarządzania domowym budżetem. Liczba miejsc ograniczona.

Szkolenie będzie składać się z pięciu spotkań, podczas których uczestnicy dowiedzą się jak zarządzać domowymi finansami i racjonalnie planować wydatki, jak bezpiecznie robić zakupy przez Internet, jak założyć i w jaki sposób posługiwać się bankowym e-kontem, na co zwrócić uwagę biorąc kredyt lub decydując się na założenie lokaty.

To kolejny projekt sępoleńskiej biblioteki, prowadzony przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Projekt jest realizowany z  Narodowym Bankiem Polskim w ramach Programu Edukacji Ekonomicznej.

Dzięki projektowi uczestnicy miło i pożytecznie w gronie rówieśników spędzą czas, poszerzając swoją wiedzę o finansach oraz zwiększą własne umiejętności w bankowości elektronicznej słowem: poprawią i ułatwią sobie życie, a przede wszystkim zaoszczędzą czas i pieniądze.

 

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili |