Globalnie w bibliotekach

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w warsztatach pn. „Globalnie w bibliotece”, które odbędą się w naszej bibliotece.

Program ten ma na celu zaangażowanie społeczności w dyskusję i refleksję nad obrazem pomocy humanitarnej. Warsztat „Kiedy przychodzi kryzys” to przestrzeń, w której uczestnicy będą mogli porozmawiać o trudnych wydarzeniach (m.in wojnie i katastrofach naturalnych), o których przypadkiem słyszą w mediach lub w rozmowach dorosłych. Warsztatom towarzyszyć będzie wystawa plakatowa o pomocy humanitarnej przygotowana przez Polską Akcję Humanitarną.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc zainteresowanych prosimy o kontakt w celu umówienia terminu spotkania osobiście w bibliotece, telefonicznie, 52 388 0220 lub poprzez e-mail: [email protected]