Komierowscy w zerach i jedynkach

Dodane 10 lipca 2018

Od środy do piątku w bibliotece odbywały się warsztaty, na których zastanawialiśmy się, jak atrakcyjnie opowiedzieć w sieci historię Janiny i Andrzeja Komierowskich.To były bardzo intensywne, twórcze i owocne trzy dni pod hasłem „Komierowscy. Wszystkie drogi prowadzą do domu”. Zaczynaliśmy środę, nie wiedząc zbyt wiele o makietach, specyfikacjach, personach i design thinkingu. Tymczasem chyba nawet ku naszemu własnemu zaskoczeniu w piątek dysponowaliśmy już koncepcją narzędzia webowego poświęconego Komierowskim, z jego makietą i projektami graficznymi włącznie. Tak, za nami sporo główkowania, pisania i rysowania. To naprawdę świetne uczucie, kiedy nasze pomysły i idee zaczynają nabierać realnych, namacalnych kształtów.

Warsztaty prowadziła Sylwia Żółkiewska, którą mieliśmy okazję poznać w grudniu na bibliotecznych zajęciach z wykorzystania aplikacji mobilnych. Sylwia ponownie stanęła na wysokości zadania. Przekazała nam nie tylko sporo wiedzy, ale też nieustannie inspirowała nas i motywowała do pracy. Gdyby nie jej zaangażowanie, rezultaty naszych warsztatów byłyby znacznie skromniejsze. Dziękujemy też Dance i Sławkowi z firmy SP-Media, z którymi konfrontowaliśmy swoje wizje i plany.

Za nami pierwsze sukcesy. Ostatni Komierowscy nabierają kształtów. Ich biografie niebawem zamienimy na narracje, narracje przełożymy na język zer i jedynek, a już jesienią Janina i Andrzej Komierowscy zaprezentują się przed Wami w internecie!

 

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili |