Znasz przygody Misi ? Sprawdź swoją wiedzę!

Dodane 20 lipca 2018

Z okazji zbliżających się Dni Sępólna Krajeńskiego przygotowaliśmy dla dzieci w wieku 7 – 11 lat test ze znajomości przygód małej Michaliny, bohaterki książki „Pierścień Sępolenki, czyli z Misią wspólnie po Sępólnie”. Test odbędzie się 06.08.2018 r. o godz. 11:00 w Centrum Aktywności Społecznej.

„Pierścień Sępolenki, czyli z Misią wspólnie po Sępólnie” to nie tylko ciekawa opowieść o małej dziewczynce, ale także swego rodzaju przewodnik po naszym mieście.

Test  składał się będzie z 25 pytań o charakterze zamkniętym. Pytania będą zróżnicowane pod względem trudności. Do każdego pytania zostaną podane trzy warianty odpowiedzi. Tylko jedna odpowiedź będzie prawidłowa. Na zwycięzcę czekać będzie atrakcyjna nagroda!

Nie zdążyłeś jeszcze poznać przygód Misi? Nic straconego! Już dziś odwiedź sępoleńską bibliotekę i wypożycz książkę lub kup egzemplarz w naszej księgarni.

Zgłoszenia można dokonywać osobiście w Oddziale dla dzieci, mailowo na adres: kontakt@biblioteka-sepolno.pl, lub korespondencyjnie. Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 2 sierpnia 2018 roku do godz. 17:00. Warunkiem udziału w teście jest wcześniejsze wypełnienie zgody rodzica /opiekuna prawnego na udział dziecka.

 

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Regulamin konkursu

Zgoda na udział

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili |