Wystarczy być …

Dodane 13 sierpnia 2018

Wystarczy być…to tytuł wystawy malarskiej towarzyszącej tegorocznym obchodom Dni Sępólna,
zorganizowanej przez sępoleńską bibliotekę.

Po raz kolejny mieszkańcy naszego miasta mieli możliwość spotkania z lokalną twórczością. Tym razem swoje prace prezentowała Pani Bożena Kąkol. Podczas wernisażu, który odbył się 7 sierpnia grono wielbicieli malarstwa i przyjaciół artystki mogło podziwiać dorobek malarski Pani Bożeny, którego początki sięgają okresu sprzed 30 lat. Zaprezentowane prace wykonane są techniką olejną i akwarelą. Przedstawiają one: martwą naturę, akty, zwierzęta, kwiaty, portrety ulubieńców muzycznych i oczywiście ulubione zakątki naszego miasta m.in. sławna ławeczka znad jeziora tzw. „Kąkolówka”. Wszystkich, którzy z różnych względów nie mogli być z nami na otwarciu wystawy zapraszamy do jej obejrzenia od poniedziałku do piątku w godzinach pracy biblioteki (9.00 –17.00)

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili |