Polubiłeś LERNI? Twoja biblioteka przedłużyła bezpłatny dostęp do e-learningowych kursów!

Wszystkich fanów platformy LERNI oraz nowych użytkowników zapraszamy do biblioteki po odbiór nowych kodów.

W związku z dużym zainteresowaniem kursem i pozytywnymi komentarzami zadowolonych użytkowników,  postanowiliśmy przedłużyć bezpłatny dostęp do platformy językowej do 01.02.2019 roku.  Przypominamy również, ze przy użyciu jednego kodu, oprócz dostępu do e-learningowych kursów językowych (język angielski, niemiecki, francuski, hiszpański i włoski) otrzymają Państwo dostęp do dwóch kursów specjalistycznych – Photoshop 123 (kurs obsługi programu graficznego) oraz FunEnglish (e-learningowy kurs dla dzieci)

Z kursu można korzystać w bibliotece jak i w domu. Aby uzyskać darmowy kod dostępu wystarczy być użytkownikiem  naszej biblioteki i nas odwiedzić. Na miejscu udzielone zostaną także instrukcje dotyczące obsługi platformy. Zapraszamy!