Narodowe Czytanie 2018 również on-line

Mamy przyjemność zaprosić mieszkańców powiatu sępoleńskiego do wirtualnego, wspólnego odczytania i wysłuchania fragmentów powieści „Przedwiośnie” Stefana Żeromskiego.

W tym roku zaproszenie do odczytania lektury NC przyjęli: Burmistrz Sępólna Krajeńskiego Waldemar Stupałkowski, Starosta Sępoleński Jarosław Tadych, Dyrektor Gminnego Przedszkola nr 2 „Bajka” Violetta Felczak, Kierownik Warsztatów Terapii Zajęciowej Wiesława Stafiej, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 Katarzyna Kolasa, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 Irena Hamerlik – Jaskulska, Radny i członek Bractwa Kurkowego Zdzisław Grzeca, polonistka i członek Bibliotecznej Rady Społecznej Renata Bukolt, młodzież szkolna: Katarzyna Bodzińska, Amelia Stormowska, Julia Rogowska, Antonina Scheffler, Marcelina Mróz, Klara Lemańska oraz  Miłosz Latzke.

Biblioteka we współpracy z telewizją KRAJNA.TV (https://www.youtube.com/channel/UC2tVi6HI_HOh9yVZpwv9Q9A?view_as=subscriber) udostępni na youtube.pl kanał, który pozwoli śledzić Narodowe Czytanie on-line, w dniu 7 września br. z Centrum Aktywności Społecznej w Sępólnie Krajeńskim. Przekaz będzie aktywny od godz. 11.00.

Dodatkowo każdy kto odwiedzi nas w tym dniu z egzemplarzem „Przedwiośnia” otrzyma okolicznościowy stempel z Kancelarii Prezydenta.

Wszystkich gorąco zachęcamy i zapraszamy!
Bądźcie z nami bezpośrednio lub on-line!