„FunEnglish w bibliotece” – angielski dla dzieci

Dodane 7 grudnia 2011

W poniedziałek, 5 grudnia w Bibliotece Publicznej im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim odbyły się pierwsze grupowe zajęcia z języka angielskiego dla dzieci w wieku 6-12 lat, FunEnglish.pl.

Rozwiązując zadania uczestnicy kursu poznali alfabet i zwroty grzecznościowe, grali w gry edukacyjne, śpiewali wspólnie piosenki karaoke w języku angielskim i świetnie się bawili. Administratorami systemu FunEnglish.pl z ramienia naszej biblioteki są Lucyna Welka i Kornel Mizdalski. Zajęcia z dziećmi prowadzi młoda wolontariuszka Paulina Skibińska. Spotkania w poniedziałki o godz. 16:00, udział w kursie można brać również indywidualnie, wystarczy przyjść do biblioteki w godzinach otwarcia. Zapraszamy!

Biblioteka otrzymała dostęp do kursu bezpłatnie, dzięki udziałowi w projekcie „FunEnglish w bibliotece”. Zarówno biblioteka, jak i dzieci uczestniczące w kursie, mogą także uczestniczyć w specjalnych konkursach organizowanych przez FunEnglish.pl i Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, która prowadzi Program Rozwoju Bibliotek. Więcej informacji o kursie na stronie: www.funenglish.pl.

 

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili | Tagged , , |