„Mirabelka – kiełkująca historia”

Dodane 15 października 2018

„Nie ma już kamienicy pana Friedmana, fabryki strojów karnawałowych panów braci Alfusów, nie ma też getta, a od niedawna nie ma nawet mirabelki. To, co przetrwało to pamięć o ludziach, którzy wtedy żyli”.

W związku z obchodami 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości zapraszamy uczniów klas 3 i 4 szkół podstawowych na warsztat pt. „Mirabelka – kiełkująca historia”.

Celem zajęć jest rozbudzanie zainteresowania dzieci historią Polski oraz zwiększenie ich świadomości na temat wydarzeń związanych z wojną. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc zainteresowanych prosimy o kontakt w celu umówienia terminu spotkania osobiście w bibliotece, telefonicznie, 52 388 0220 lub poprzez e-mail: kontakt@biblioteka-sepolno.pl