MAGDALENA ZARĘBSKA w sępoleńskiej bibliotece

Dodane 21 listopada 2018

Serdecznie zapraszamy na spotkania z Magdaleną Zarębską, które odbędą się 29.11.2018 r.  w naszej bibliotece. MAGDALENA ZARĘBSKA to autorka książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Od 2016 jest członkiem Stowarzyszenia Pisarzy Polskich oddział we Wrocławiu. Jej spotkania mają charakter warsztatowy.Publikacje (m.in.):

„Ida i Filip, przyjaciel koni”, wydawnictwo Dookoła świata 2013

„Nachodzi Słoniątko”, wydawnictwo Debit, grudzień 2014

„Kraina Nieczytania”, wydawnictwo Debit, grudzień 2014

„Borys i Zajączki”, wydawnictwo Bis, listopad 2015

„Projekt Breslau”, wydawnictwo Bis, kwiecień 2016

„Wakacje u dziadków”, wydawnictwo Bis, lipiec 2017

„Bajka o Wiśle”, wydawnictwo Tibum, sierpień 2017

„Leonard w domu”, wydawnictwo Debit, marzec 2018

9:30 – spotkanie dla przedszkoli oraz klas I-III -Bajka o Wiśle” – teatr Kamishiba i warsztaty plastyczne

11:00 –  spotkanie dla uczniów klas IV – VI - „Zabawy w klimacie PRL”
Jak wyglądało życie bez Internetu, telefonów komórkowych i kolorowej telewizji? W co się bawiły i czego słuchały dzieci w czasach PRL-u?

Mikołaj, bohater książki „Kaktus na parapecie” w niewyjaśnionych okolicznościach zostaje przeniesiony do roku 1979. Kilka tygodni spędza we Wrocławiu, który w niczym nie przypomina jego rodzinnego miasta. Poznaje realia życia w PRL-u: jedzie na zakupy, spędza czas na wykopkach, uczestniczy w akademii szkolnej.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc zainteresowanych prosimy o kontakt w bibliotece, telefonicznie, 52 388 0220 lub poprzez e-mail: kontakt@biblioteka-sepolno.pl