„Książka pod każdą choinką…”

Dodane 13 grudnia 2011

Pod takim hasłem możecie Państwo odwiedzić nasz stragan podczas Dnia Adwentowego, który odbędzie się 17 grudnia na Placu Wolności od godziny 14.30.

Stało się tradycją, gdyż już od 6 lat, księgarnia „Przy Bibliotece” przygotowuje, po atrakcyjnych cenach, bogatą ofertą książkową. Podczas jarmarku bożonarodzeniowego będzie można zakupić wydawnictwa regionalne: m.in. monografię „Dzieje Sępólna Krajeńskiego” , album fotograficzny „ 4 pory roku w Krajeńskim Parku Krajobrazowym” oraz legendy sępoleńskie „O złym hetmanie i zatopionym zamku…”. Poza tym dla miłośników beletrystyki czekają najnowsze bestsellery wydawnicze : Umberta Eco, Paula Coelho, Harlana Cobena, Moniki Szwai, czy też Joanny Chmielewskiej; książki biograficzne i popularnonaukowe. Dla naszych milusińskich: kolorowanki, zgadywanki, baśnie i bajki o różnorodnej tematyce.

Jak co roku, na zakończenie Dnia Adwentowego, odbędzie się losowanie nagrody – upominku świątecznego, ufundowanej przez sklep Pani Małgorzaty Klimek. Każdy kto zakupi książkę w naszym stoisku, będzie mógł wziąć udział w losowaniu.

Jednocześnie zapraszamy Państwa do odwiedzania naszej biblioteki. Tutaj, w wypożyczalni dla dorosłych oraz w oddziale dla dzieci i młodzieży, czekają na Was najnowsze perełki wydawnicze w postaci tradycyjnych książek oraz audiobooków.

Szczególnie polecamy publikacje, których premiera wydawnicza miała miejsce w ostatnich miesiącach m.in.: Magdalena Zawadzka „Gustaw i ja”, Szymon Hołownia i Marcin Prokop „Bóg, kasa i rock’n’roll”, Danuta Wałęsa „Marzenia i tajemnice”, Iza Michalewicz i Jerzy Danielowicz „Villas. Nic przecież nie mam do ukrycia.”, Natalia Pych, Dominika Szczęsna, Martyna Wrona „Ballada o stanie wojennym”, Antologię poezji Jacka Kaczmarskiego i szereg innych interesujących wydawnictw.

Sprawmy więc, by w każdym domu, pod każdą choinką, zagościła książka, czy to w formie upominku, czy też wypożyczona z biblioteki.

 

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili | Tagged , , , |