Magiczne ferie w bibliotece

Dodane 4 stycznia 2019

Nasza biblioteka to miejsce, które potrafi za pomocą książki przenieść każdego w magiczny świat. W ferie zimowe przekraczając jej próg, musisz być gotowy na zaklęcia, czary i magiczne sztuczki, które wprawią cię w zachwyt i zdumienie!  W ramach spotkań uczestnicy wezmą udział w zajęciach literackich, teatralnych, plastycznych, interaktywnych oraz zabawach ruchowych. Będzie to również doskonała okazja, aby nauczyć się kilku magicznych sztuczek pod okiem Arkadiusza „Amona” Wiatrowskiego – profesjonalnego iluzjonisty.

Do udziału w zajęciach zapraszamy dzieci w wieku 7 -10 lat. Zajęcia odbywać się będą od 21.01.2019 – 25.01.2019 w godz. 10:00-14:00. Udział w zajęciach jest odpłatny – 50 zł/os. Zapisy przyjmujemy do 16 stycznia 2019 r.

W programie:

1. Magia jest w nas – zabawy integracyjne
2. Magiczne talenty – wszyscy je mamy!
3. Magia teatru – teatr Kamishibai
4. Magia nowych technologii
5. Magia z najwyższej półki – warsztaty z iluzjonistą

Formularz zgłoszeniowy można pobrać w wersji elektronicznej lub wypełnić osobiście w siedzibie biblioteki. Jego dostarczenie jest jednoznaczne z zapisem na zajęcia. Bliższych informacji uzyskać można pod numerem tel. 52 388 02 20 lub bezpośrednio w bibliotece. Liczba miejsc jest ograniczona. O uczestnictwie w zajęciach decyduje kolejność zgłoszeń.

REGULAMIN

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili |