Ile kot może napłakać? – warsztaty w bibliotece

Dodane 19 lutego 2019

Zapraszamy uczniów klas I-III SP na warsztaty językowo – plastyczne z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego!

Podczas spotkania będziemy ćwiczyć język i przyglądać się słowom: wyrazimy je rysunkiem, poszukamy ich znaczenia, a także poznamy najpopularniejsze związki frazeologiczne. Zajęcia opracowane zostały na podstawie książki Agaty Hąci „Co robi język za zębami? Poprawna polszczyzna dla najmłodszych”. Pozycja ta w mądry i zabawny sposób prowadzi małych czytelników przez meandry polszczyzny, odpowiadając na ich naturalną ciekawość świata – a więc również tego, jak ludzie się porozumiewają.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc zainteresowanych prosimy o kontakt w celu umówienia terminu spotkania osobiście w bibliotece, telefonicznie, 52 388 0220 lub poprzez e-mail: kontakt@biblioteka-sepolno.pl.  Zapraszamy!