Cyfrowa majówka w sępoleńskiej bibliotece

Dodane 30 kwietnia 2019

Sprawa jest bardzo prosta. W „Cyfrowej majówce” chodzi o to, aby możliwie najwięcej osób dowiedziało się (a może i nawet nauczyło) co nam dają cyfrowe technologie i dlaczego warto z nich korzystać.

W sępoleńskiej bibliotece przez cały tydzień będziemy uczyć się programowania z robotami i offline, rozmawiać o bezpieczeństwie w sieci oraz  poznawać tajniki rozszerzonej rzeczywistości.   Do udziału w naszej majówce zapraszamy najmłodszych, młodzież oraz seniorów – każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc zainteresowanych prosimy o kontakt w celu umówienia terminu spotkania osobiście w bibliotece, telefonicznie, 52 388 0220 lub poprzez e-mail: kontakt@biblioteka-sepolno.pl.  Zapraszamy!