Konkurs plastyczny – „O tym, jak wyglądała Misia dawniej i dziś”

Dodane 26 czerwca 2019

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Bydgoszczy zaprasza dzieci w wieku 7 – 10 lat z Gminy Sępólno Krajeńskie do udziału w konkursie plastycznym pt. „O tym, jak wyglądała Misia dawniej i dziś”.Konkurs ma na celu rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej i literackiej dzieci, zainspirowane przygodami Misi na podstawie książki Mariusza Niemyckiego  „Pierścień sępolenki czyli z Misią wspólnie po Sępólnie”.

Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy plastycznej dowolną techniką na formacie A4, przedstawiającej wizję Misi z czasów Bratka (rozdział „O tym jak Misia zobaczyła trójkątny rynek”).

Każda praca musi zawierać czytelnie wypełnioną metryczkę przyklejoną na odwrocie pracy (imię i nazwisko dziecka, wiek, telefon kontaktowy, adres e-mail) z dopiskiem nazwy konkursu oraz wypełnioną zgodę na uczestnictwo osoby niepełnoletniej (dostępna w bibliotece oraz na stronie internetowej www.biblioteka-sepolno.pl)

Prace należy składać do dnia 2 sierpnia 2019 r. w oddziale dla dzieci Biblioteki Publicznej im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, ul. Wojska Polskiego 22.

Projekt finansowany ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie realizowany przez Oddział Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich, z siedzibą w Bydgoszczy.

REGULAMIN KONKURSU

ZGODA NA UCZESTNICTWO


Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili |