Klub Podróżnika zaprasza…

Dodane 11 stycznia 2012

Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza zaprasza pasjonatów podróży do   „Kawiarenki Pod Globusem”. Spotkania odbywają się każdy ostatni czwartek miesiąca.

W miesiącu styczniu podróżować będziemy do Indii!

Klub Podróżnika to miejsce dla miłośników podróży, tych bliskich i dalekich, tych długich i tych krótkich, na własną rękę i zorganizowanych. To miejsce dla tych, którzy chcą poznawać i odkrywać świat, którzy z innymi chcą dzielić się swoimi przeżyciami i doświadczeniami. To czas gdzie odpocząć można od codziennego zabiegania, zgiełku i pędu życia. Tu przy filiżance dobrej kawy czy herbaty, poczytać można przewodniki, książki podróżnicze, zaplanować podróż, czy choćby posłuchać muzyki z różnych stron świata lub obejrzeć film. W ramach naszej działalności odbywać się będą prezentacje różnych krajów i kręgów kulturowych. Tutaj można będzie wymienić się doświadczeniami ze swoich wypraw oraz uzyskać praktycznych podpowiedzi „co, gdzie, jak i za ile…”.

Spotkania odbywać się będą cyklicznie raz w miesiącu – ostatni czwartek miesiąca.

Opiekunami klubu są Joanna Jelińska i Elżbieta Skibińska, które udzielają bliższych informacji pod numerem telefonu 523880220

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili | Tagged , , |