Mistrz Pięknego Czytania – VI edycja

Dodane 9 września 2019

W związku z przypadającym na 29 września Ogólnopolskim Dniem Głośnego Czytania zapraszamy uczniów klas III-VIII do szóstej już edycji powiatowego konkursu Mistrz Pięknego Czytania. W tym roku, w związku z obchodami 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej czytamy teksty nawiązujące do tego tragicznego okresu w dziejach.Celem konkursu jest doskonalenie umiejętności pięknego czytania, promowanie literatury wojennej, kształtowanie kultury czytelniczej oraz rozwijanie twórczych talentów. Konkurs składa się z dwóch etapów: szkolnego oraz przesłuchania finalistów  w bibliotece w dniu 27 września 2019 r. o godz. 10:00. Zgłoszenia finalistów etapów szkolnych przyjmowane będą do 24 września do godziny 17:00. Serdecznie zapraszamy!

FORMULARZ oraz REGULAMIN KONKURSU