Twoje strony – mocne strony

Dodane 15 marca 2011

Biblioteka Publiczna im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim realizuje projekt „Twoje strony – mocne strony”.
Projekt prowadzony jest przez Uniwersytet Warszawski w ramach Programu Rozwoju Bibliotek administrowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.
Sępoleńska Książnica jest jedną z piętnastu bibliotek w Polsce, które zakwalifikowały się do udziału w tym przedsięwzięciu.
Głównym celem zadania jest zaangażowanie młodych mieszkańców naszego regionu  w wypracowanie pozytywnego obrazu „swoich stron”, który mógłby stać się przesłanką dla kształtowania polityki  promocji regionu przez władze samorządowe.
Uczestnicy mają za zadanie stworzenie materiału audiowizualnego prezentującego nasz region. Materiał ten stanowić będzie wizytówkę – portret regionu. Ponadto w ramach projektu „TWOJE strony – MOCNE strony” wydana zostanie specjalna publikacja składająca się z prac młodzieży wraz z nazwiskami osób biorących w nim udział – Album o Polsce, który będzie promował nasz kraj podczas EURO 2012.  Młodzież realizująca przedsięwzięcie zostanie zaproszona do Warszawy na „Imieniny Polski” (4.06.2011 r.) – uroczystość, na której odbędzie się prezentacja zalet społeczności lokalnej oraz naszego regionu.

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili | Tagged , |