EKO-zajęcia

Dodane 12 września 2019

W pewnym królestwie nie dzieje się dobrze. Śmieci jest tak wiele, że król i królowa nie mogą nawet dostać się do tronu! A wszystko przez kapryśną królewską córkę, na której rozkaz naukowcy od lat zużywają surowce naturalne, niszczą ziemię, płoszą zwierzęta, wycinają lasy i zaśmiecają środowisko.Zapraszamy dzieci na warsztaty ekologiczne inspirowane książką „Gdzieś daleko bajka Eko”. Zajęcia mają na celu rozwijanie wśród dzieci świadomości ekologicznej i wrażliwości związanej z poczuciem odpowiedzialności za stan środowiska przyrodniczego, a także kształtowanie przekonania, że działalność człowieka wpływa na zwierzęta i ich życie.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc zainteresowanych prosimy o kontakt w celu umówienia terminu spotkania osobiście w bibliotece, telefonicznie, 52 388 0220 lub poprzez e-mail: kontakt@biblioteka-sepolno.pl.  Zapraszamy!