Kurs językowy – angielski poziom Pre-Intermediate

Dodane 27 września 2019

Już w październiku, po wakacyjnej przerwie powróci bezpłatny kurs języka angielskiego dla dorosłych.

Podczas zajęć, które odbywać się będą raz w tygodniu, uczestnicy ćwiczyć będą czytanie, pisanie oraz specyficzne zwroty jakich używa się w tym języku. W tej edycji zapraszamy osoby z poprzedniej grupy początkującej, które chcą poszerzyć swoją wiedzę oraz nowych uczestników. Zakres słownictwa i gramatyki obejmuje poziom Pre-Intermediate (nie jest to więc kurs od podstaw)

Pierwsze zajęcia odbędą się 7 października br. o godz. 16:30 w czytelni dla dorosłych (II piętro).

Zapisu na kurs można dokonać osobiście w siedzibie biblioteki przy ul. Wojska Polskiego 22  telefonicznie 52-388-02-20 lub na kontakt@biblioteka-sepolno.pl . Liczba miejsc ograniczona. O uczestnictwie w kursie decyduje kolejność zgłoszeń.