Filia Miejska zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie

Biblioteka Filia Miejska

w Sępólnie Krajeńskim ul Kościuszki 11

zaprasza dzieci i młodzież do udziału w KONKURSIE

w ramach kampanii „Biblioteka – miejsce bezpiecznego Internetu”, szanse na nagrody w konkursie mają wszyscy uczestnicy, którzy wezmą udział w KURSACH:

-KURS DLA KLAS IV-VI – 40 minutowy

-KURS DLA GIMNAZJALISTÓW I KLAS PONADGIMNAZJALNYCH – 20 minutowy

Kursy odbywają się na platformach e-learning w bibliotece

do 20 marca 2012r, na kurs poświęcasz jedynie od 20 do 40 minut dla indywidualnego uczestnika i kwalifikujesz się do udziału w KONKURSIE , który jest organizowany w ramach kampanii „Biblioteka – miejsce bezpiecznego Internetu”, mającej na celu popularyzację zasad bezpiecznego korzystania z Internetu wśród młodych użytkowników bibliotek.

Regulamin dostępny w bibliotece.

Przyjdź i przekonaj się jakie to proste i inspirujące!

NAGRODY CZEKAJĄ NA CIEBIE

Jednocześnie przypominamy, że w Bibliotece Publicznej im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim również można brać udział w e-learningowych szkoleniach na temat bezpieczeństwa w Internecie. Kurs „3…2…1 Internet” jest przeznaczony dla uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej, a kurs „W Sieci” – dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. http://biblioteka-sepolno.pl/?p=1212