W Weronie – RECITAL ODWOŁANY

Dodane 3 marca 2020
RECITAL ODWOŁANY!

Biblioteka Publiczna w Sępólnie zaprasza wszystkich na koncert Emilii Pawłowskiej. Odbędzie się on w czwartek 12 marca o godz. 18:00 (czytelnia dla dorosłych, II piętro).

Program „W Weronie” to zbiór wybranych piosenek do tekstów napisanych przez Marka Sochackiego oraz muzyki skomponowanej przez m.in. Roberta Wiórkiewicza, Jerzego Dziedziczaka oraz samego autora słów.Marek Sochacki to zasłużony działacz kultury, znany i ceniony nie tylko w Sandomierzu. Śpiewał, pisał teksty piosenek, komponował, pisał sztuki teatralne a także uczył dzieci i młodzież. Szczególnie bliska mu była piosenka autorska z „krainy łagodności”, z niebanalnym, refleksyjnym tekstem. Jest autorem ponad 700 piosenek. Jako artysta z nurtu poezji śpiewanej i piosenki autorskiej występował na festiwalach i przeglądach w całym kraju odnosząc sukcesy. Po raz ostatni wystąpił na scenie w lipcu 2012 r. na Festiwalu „Dookoła Wody” wraz ze swoimi wychowankami. Zmarł 29.08.2012 r. w wieku 56 lat.
Program „W Weronie” to niecodzienna refleksja dot. współczesnego świata, ludzkich dążeń, pragnień i tęsknot, ubrana w nastrojową melodię. Interpretacji piosenek Marka Sochackiego będzie można posłuchać w wykonaniu:
Emilia Pawłowska – śpiew
Piotr Dąbrowski – pianino
Natan Kosętka – skrzypce
Wstęp wolny.

 

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili |