Testu ze znajomości książki „O złym hetmanie i zatopionym zamku oraz inne baśnie Sępólna Krajeńskiego”

Dodane 26 marca 2020

Stowarzyszenie „Trzecie Miejsce” zaprasza dzieci w wieku 9-11 lat do wzięcia udziału w drugiej edycji testu ze znajomości książki „O złym hetmanie i zatopionym zamku oraz inne baśnie Sępólna Krajeńskiego”, który odbędzie się 04.08.2020 r. o godzinie 11:00 w sępoleńskiej bibliotece. Test składać się będzie z 30 pytań o charakterze zamkniętym jak i otwartym. Pytania będą zróżnicowane pod względem trudności. Na zwycięzcę czekać będzie atrakcyjna nagroda! Rejestracja uczestników testu rozpocznie się o godz. 10:45.

Nie zdążyłeś jeszcze poznać baśni sępoleńskich? Nic straconego! Już dziś odwiedź bibliotekę i wypożycz książkę lub kup egzemplarz w naszej księgarni.

Zgłoszenia można dokonywać osobiście w Oddziale dla dzieci Biblioteki Publicznej im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, mailowo na adres: kontakt@biblioteka-sepolno.pl. Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 31 lipca 2020  roku do godz.17:00. Warunkiem udziału w teście jest wcześniejsze wypełnienie zgody rodzica /opiekuna prawnego na udział dziecka (dostępne TUTAJ)

REGULAMIN TESTU

Test organizowany jest w ramach projektu „Z legendą za pan brat”. Projekt ten finansowany jest ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie,
a realizowany przez Stowarzyszenie „Trzecie Miejsce”
Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili |