Ograniczenia w działalności bibliotek

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii oraz komunikatu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego przedłużeniu ulegają ograniczenia w działalności bibliotek, a co za tym idzie Biblioteka Publiczna im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim zostaje zamknięta do odwołania.
W związku z powyższym:

– wstrzymane są wypożyczenia, rezerwacje oraz zwroty materiałów bibliotecznych,

– odwołane zostają wszystkie wydarzenia z udziałem publiczności,

– nie nalicza się opłat za przetrzymanie wypożyczonych materiałów w czasie zamknięcia Biblioteki,

– wszystkie materiały biblioteczne, których termin zwrotu przypadał na czas zamknięcia Biblioteki,zostają automatycznie prolongowane, aż do czasu jej ponownego otwarcia dla Czytelników.
O terminie ponownego otwarcia Biblioteki i nowych terminach wydarzeń będziemy informować na bieżąco w naszych serwisach informacyjnych

Przypominamy, iż Biblioteka świadczy też usługi on-line, zachęcamy do zdalnego korzystania z bazy e-booków oraz naszych kanałów informacyjnych, gdzie znajdują się ciekawe filmy, artykuły.

Facebook // https://www.facebook.com/biblioteka.sepolno/

Instagram: bibliotekasepolno