Konkurs fotograficzny

Dodane 3 lutego 2012

FILIA BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ

w Sępólnie Krajeńskim ul. Kościuszki 11

ZAPRASZA

DO UDZIAŁU W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM

ZORGANIZOWANYM przez CENTRUM EDUKACJI OBYWATELSKIEJ.

Dzieciaki, młodzież i dorośli! Wszyscy łapcie aparaty i róbcie zdjęcia waszym bibliotekom. Rozpoczynamy wielki konkurs fotograficzny – do wygrania cenne nagrody.

 

Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich uczestników spotkań filmowych organizowanych w ramach akcji Ferie z filmem w bibliotece. Wasze zadanie polega na wykonaniu zdjęcia, którego tematem będą zimowe spotkania filmowe, które zorganizowano w waszej bibliotece. Zasady uczestnictwa są bardzo proste:

 

• każdy może przesłać maksymalnie pięć zdjęć. Będą one oceniane osobno – jakość ważniejsza jest niż ilość. Oznacza to, że o wiele lepiej jest zrobić jedno świetnie zdjęcie niż pięć kiepskich;

• zdjęcia należy przesłać na adres feriezfilmem@ceo.org.pl w terminie do 1 marca 2012 roku;

• do każdego zdjęcia należy dodać opis, który zawierać będzie imię i nazwisko autora, nazwę i adres biblioteki, kategorie wiekową, oraz jednozdaniowy komentarz do samego zdjęcia;

• zdjęcia zostaną ocenione przez trzyosobowe Jury. W jego skład wchodzą:

Urszula Szczepaniak – fotograf i producent (Magazyn VIVA!)

Karol Kwiatkowski – projekt Mała Dystrybucja (Stowarzyszenie Nowe Horyzonty)

Kacper Nowacki – program Kulturalnie i obywatelsko w bibliotece (Centrum Edukacji Obywatelskiej)

• Jury przyzna łącznie po trzy nagrody w czterech kategoriach wiekowych (przedszkole i podstawówka, gimnazjum, liceum i dorośli)

• ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 9 marca 2012.

Dodatkowo, każdy kto prześle do nas swoje zdjęcia, może je również zamieścić na stronie programu Kulturalnie i obywatelsko w bibliotece na Facebooku! Odwiedźcie nas, „polubcie” i skomentujcie zdjęcia przesłane przez innych uczestników. Ponadto od 1 marca przez tydzień dostępna będzie specjalna galeria, w której przedstawimy wszystkie przesłane zdjęcia. Każde z nich będzie można ocenić klikając „Lubię to!”. Autor zdjęcia, które otrzyma największą liczbę głosów, otrzyma specjalną Nagrodę Publiczności. Warto więc śledzić to co się dzieje na naszym profilu – bądźcie z nami w kontakcie!

CEO Kacper Nowack

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili | Tagged , |