Niebawem IV edycja Wielkiego Testu z Historii Sępólna Krajeńskiego

Dodane 29 lipca 2020

Z okazji Dni Sępólna Krajeńskiego nasza biblioteka przygotowała dla Państwa IV Edycję Wielkiego Testu z Historii Sępólna Krajeńskiego! Odbędzie się on już 7 sierpnia o godz. 16:00, w Sali konferencyjnej Centrum Aktywności Społecznej w Sępólnie.

Głównym celem Testu jest propagowanie historii Sępólna Krajeńskiego wśród mieszkańców Gminy oraz sympatyków miasta.

Test będzie się składał z 30 pytań o charakterze zamkniętym. Pytania będą zróżnicowane pod względem trudności. Do każdego pytania zostaną podane trzy warianty odpowiedzi. Tylko jedna odpowiedź będzie prawidłowa.

Prawo do udziału w Teście przysługuje wszystkim zainteresowanym (osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w teście pod warunkiem przedstawienia pisemnej zgody przedstawiciela ustawowego lub opiekuna na takie uczestnictwo (ZGODA NA UCZESTNICTWO OSOBY NIEPEŁNOLETNIEJ).

Zgłoszenia można dokonywać osobiście w sekretariacie Organizatora, korespondencyjnie-wysyłając zgłoszenie na adres Organizatora, mailowo na adres: kontakt@biblioteka-sepolno.pl oraz telefonicznie pod nr tel.523880220.

Zgłoszenia do udziału w Teście będą przyjmowane do dnia 7 sierpnia 2020 roku do godz.10:00. W przypadku zgłoszeń listownych decyduje data wpływu do Organizatora.

Regulamin testu: regulamin.

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili |