Zakończenie projektu pn. „Zakup sprzętów i wyposażenia dla Biblioteki Publicznej im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim”

Dodane 28 sierpnia 2020

Informujemy, że z dniem dzisiejszym zakończyliśmy realizację projektu pn. „Zakup sprzętów i wyposażenia dla biblioteki publicznej im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim”, współfinansowany ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Projekt ten polegał na wyremontowaniu pomieszczenia oraz zakupie regałów przesuwnych, a także 5 sztuk komputerów stacjonarnych oraz 5 sztuk laptopów, dwóch skanerów i aparatu fotograficznego. 

Wszystkie zakładane cele projektu zostały osiągnięte. Zmodernizowano i wyremontowano jedno pomieszczenie. Zakupiony sprzęt posłuży bibliotekarzom jako narzędzie pracy przy gromadzeniu i dokumentowaniu zbiorów CATL i umieszczaniu ich w internecie. Laptopy i inne sprzęty udostępnione będą w bibliotece w sposób nieodpłatny mieszkańcom i turystom.  Poprzez działania w ramach projektu podniesie się jakość życia mieszkańców. Nieodzownym elementem poprawiającym komfort użytkowania sprzętu komputerowego jest wymiana regałów stacjonarnych na przesuwne, dzięki temu uzyskamy przestrzeń niezbędną do wygodnego korzystania ze zbiorów bibliotecznych.

 Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Materiał opracowany przez Bibliotekę Publiczna im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim. Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na
wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili |