Zakończenie projektu pn. „Zakup sprzętów i wyposażenia dla Biblioteki Publicznej im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim”

Dodane 28 sierpnia 2020

Informujemy, że z dniem dzisiejszym zakończyliśmy realizację projektu pn. „Zakup sprzętów i wyposażenia dla biblioteki publicznej im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim”, polegającego na wyremontowaniu pomieszczenia oraz zakupie regałów przesuwnych, a także 5 sztuk komputerów stacjonarnych oraz 5 sztuk laptopów, dwóch skanerów i aparatu fotograficznego.

Wszystkie zakładane cele projektu zostały osiągnięte. Zmodernizowano i wyremontowano jedno pomieszczenie. Zakupiony sprzęt posłuży bibliotekarzom jako narzędzie pracy przy gromadzeniu i dokumentowaniu zbiorów CATL i umieszczaniu ich w internecie. Laptopy i inne sprzęty udostępnione będą w bibliotece w sposób nieodpłatny mieszkańcom i turystom.  Poprzez działania w ramach projektu podniesie się jakość życia mieszkańców. Nieodzownym elementem poprawiającym komfort użytkowania sprzętu komputerowego jest wymiana regałów stacjonarnych na przesuwne, dzięki temu uzyskamy przestrzeń niezbędną do wygodnego korzystania ze zbiorów bibliotecznych.