WIERSZYKARNIA ONLINE

Dodane 7 września 2020

Zapraszamy uczniów klas I-III oraz dzieci pięcio i sześcioletnie do udziału  w czternastej edycji powiatowego konkursu recytatorskiego pt. „Wierszykarnia”.

W tym roku, ze względu na sytuację epidemiologiczną konkurs będzie miał formę online.  Zadanie uczestników polegać będzie na nagraniu recytacji wybranego wiersza polskiego poety. Konkurs składa się z dwóch etapów – szkolnego/przedszkolnego i głównego, podczas którego jury wybierze trzech zwycięzców w grupie dzieci przedszkolnych oraz trzech zwycięzców w kategorii klas I-III. Wręczenie dyplomów  i nagród odbędzie się 30.09.2020 r. o godzinie 16:00 w bibliotece.

Zgłoszenia finalistów I etapu wraz z pracą konkursową dokonują opiekunowie etapów szkolnych/przedszkolnych do dnia 25.09.2020 r. w siedzibie Biblioteki – Sępólnie Krajeńskim, ul. Wojska Polskiego 22, tel. 052 388 0220 lub elektronicznie: e-mail: kontakt@biblioteka-sepolno.pl.

Wierszykarnia- REGULAMIN

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Konkurs odbywa się w ramach projektu „Bajkowy świat”. Projekt ten dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili |