Mistrz Pięknego Czytania ONLINE

Dodane 7 września 2020

Zapraszamy uczniów klas IV-VIII do udziału w siódmej już edycji powiatowego konkursu pt. „Mistrz Pięknego Czytania”.

Ta edycja będzie jednak wyjątkowa – zamiast tradycyjnego czytania fragmentu wybranego tekstu  w bibliotece, zadaniem uczestnika będzie rejestracja swojej prezentacji w formie krótkiego nagrania audio-wideo (przy pomocy dowolnego narzędzia multimedialnego: smartfon, tablet, komputer, kamera wideo, aparat fotograficzny) w formacie MP4.

Konkurs składa się z dwóch etapów – szkolnego i głównego, podczas którego jury wybierze Mistrzów Pięknego Czytania w danych kategoriach wiekowych. Wręczenie dyplomów  i nagród odbędzie się 29.09.2020 r. o godzinie 16:00 w bibliotece.

MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA – REGULAMIN

Zgłoszenia finalistów I etapu wraz z pracą konkursową dokonują opiekunowie etapów szkolnych do dnia 25.09.2020 r. w siedzibie Biblioteki – Sępólnie Krajeńskim, ul. Wojska Polskiego 22, tel. 052 388 0220 lub elektronicznie: e-mail: kontakt@biblioteka-sepolno.pl.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Konkurs odbywa się w ramach projektu „Bajkowy świat”. Projekt ten dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili |