Witajcie w naszej bajce

Dodane 8 września 2020

W zeszły piątek w naszej bibliotece zrobiło się naprawdę bajkowo! A to wszystko za sprawą Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek, który obchodzimy 5 września. Święto to było idealnym pretekstem, aby zarówno dzieci jak i dorośli ponownie przenieśli się choć na chwilę w krainę fantazji i magii.

W jednym momencie na sali zobaczyć można było m.in. Pidżamersów, Pszczółkę Maję, Złą Macochę z Królewny Śnieżki, Jasmine z Alladyna, Chudego z Toy Story,  a nawet uczennicę Hogwartu! Dzięki radosnym zabawom z animatorkami z WERTINI Animation & Events uczestnicy nie mogli narzekać na nudę. Konkurencje sportowe, tańce z Królikiem Bugsem i Goofym oraz inne wesołe zabawy potrafiły wymęczyć nawet najlepszego sportowca.

Możemy śmiało stwierdzić, że dzięki radosnym uśmiechom dzieci tego dnia, wszystkie postacie bajkowe pochowane w książkach wiedziały, że obchodzone jest właśnie ich święto!

Dzień Postaci z Bajek organizowany był w ramach projektu „Bajkowy świat”. Projekt ten dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili |