Literacki budżet obywatelski – wybierz książki, które trafią na półki naszej biblioteki

Dodane 8 września 2020

Z przyjemnością informujemy, że nasza biblioteka również w tym roku znalazła się w gronie instytucji, które zostały objęte programem finansującym zakup nowości wydawniczych w ramach wieloletniego programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pn. „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet 1. Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych.

Wzorem lat ubiegłych zapraszamy Państwa do zgłaszania swoich propozycji zakupu nowości książkowych i audiobooków, które powiększą zbiory sępoleńskiej biblioteki a tym samym przyczynią się do zwiększenia atrakcyjności oferty czytelniczej. Zależy nam, aby zakupione książki odpowiadały potrzebom i zainteresowaniom czytelników.

Wspólnie zdecydujmy jakie książki powinny znaleźć się na bibliotecznych półkach! Zachęcamy do wypełnienia formularza dostępnego w siedzibie biblioteki oraz na stronie internetowej biblioteki (formularz).

Wypełniony formularz należy przesłać na adres mailowy: kontakt@biblioteka-sepolno.pl lub dostarczyć osobiście do siedziby biblioteki. Na propozycje czekamy do 31 października 2020 r.

Jednocześnie informujemy, że nasze nowe zakupy można śledzić w Katalogu online w zakładce Nowości http://www.biblioteka-sepolno.pl/?p=katalog