Bajanka „Kicie Kocie” opowiadała

Dodane 16 września 2020

Każdy kto w środowe popołudnie odwiedził sępoleńską bibliotekę należy do elitarnego klubu. Jakiego? Klubu niesamowitej Kici Koci! A wszystko to za sprawą Bajanki – Moniki Skikiewicz.

Pani Monika, z wykształcenia filolog, logopeda i dziecięcy instruktor teatralny, to prawdziwy wulkan energii. Podczas spotkania z najmłodszymi wykorzystywała różne animacje, które uatrakcyjniły opowiadanie wybranych historii o rezolutnej kotce. W trakcie wspólnych zabaw nie brakowało chwil, podczas których można było poczuć się jak na spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki, gdyż nie było pytania o przygody Kici, na które dzieci nie znały odpowiedzi.  Na koniec każdy mógł zrobić sobie zdjęcie z ulubioną kotką, kupić książeczkę oraz otrzymać wyjątkowy dyplom.

Na zakończenie słowo do opiekunów. Kochani rodzice – podziwiamy talent wokalny. Mamy nadzieję, że Wy też nucicie jeszcze tę piosenkę. Dziękujemy tym starszym i tym młodszym za aktywnie spędzony czas!

Spotkanie z Bajanką organizowane było w ramach projektu „Bajkowy świat”. Projekt ten dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili |