Nieprzeciętni – opowieści o wybitnych Polakach

Dodane 21 września 2020

Zapraszamy  na spotkanie autorskie z Anną Czerwińską – Rydel, które odbędzie się 25 września o godzinie 8:30. Tematem przewodnim będą nieprzeciętni, wybitni Polacy. 

Anna Czerwińska – Rydel: muzyk, pedagog, autorka licznych książek dla dzieci i młodzieży. Specjalizuje się w pisaniu skierowanych do dzieci biografii sławnych ludzi, m.in. Marii Skłodowskiej-Curie, Henryka Sienkiewicza, Ireny Sendlerowej i Józefa Piłsudskiego. Kawaler Orderu Uśmiechu. Przez wiele lat współpracowała z radiem, tworząc m.in. słuchowiska dla dzieci.

Podczas spotkania można będzie zakupić książki autorki.

Zapraszamy także na transmisję na żywo ze spotkania: https://kanal10.pl/wiadomosci/sepolno-krajenskie/4025/spotkanie-autorskie-z-anna-czerwinska-rydel-wideo

Spotkanie odbywa się w ramach projektu „Bajkowy świat”. Projekt ten dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili |