Noc Bibliotek – teatr jednego… zespołu

Dodane 15 października 2020

Tegoroczna Noc Bibliotek, która miała miejsce 10 października, to w zasadzie „one team show”. Ekipa Teatru Rozmaitości „Gwitajcie” bawiła w sępoleńskiej bibliotece starszych i młodszych, w swoich występach mocno angażując do współpracy publiczność.

Obecni na miejscu bawili się świetnie, artyści również, mamy nadzieję, że miło spędzili czas i ci z Państwa, którzy oglądali na bibliotecznym Facebooku transmisję z części wydarzenia. W Internecie zostały pokazane dwa pierwsze wydarzenia wieczoru. Spektakl „Lata dwudzieste, lata trzydzieste, czyli dawnych wspomnień czar” nawiązywał do bogatej twórczości artystów okresu dwudziestolecia międzywojennego. „Pchła Szachrajka” była interaktywnym przedstawieniem opartym na znanej bajce Brzechwy. Noc w książnicy zakończył koncert szlagierów miłosnych „Nie kochać w taką noc…?”. Żeby wzruszyć się przy słuchaniu wszystkim znanych piosenek, trzeba już było odwiedzić bibliotekę. Dziękujemy wszystkim, którzy spędzili tę noc razem z nami. Państwa uśmiechnięte twarze stanowiły najlepszy dowód, że było warto!

 

Spotkanie odbyło się w ramach projektu „Kulturalny tygiel biblioteczny”, współfinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili |