Spotkanie autorskie ONLINE z Marcinem Koziołem

Dodane 19 października 2020

Zapraszamy uczniów klas 4-6 SP na spotkanie online z Marcinem Koziołem, które odbędzie się 29.10.2020 r. o godz. 12:00. Dysponujemy setką kodów, które możemy udostępnić klasie jak i uczniom na nauczaniu zdalnym.

Marcin Kozioł jest autorem lektury szkolnej (dla klas 4-6) – „Skrzynia Władcy Piorunów i jej kontynuacji„Tajemnica przeklętej harfy”. Zapalony podróżnik. Książkowym odbiciem pasji podróżniczej jest nagradzana seria o Wombacie Maksymilianie, a miłość do koni znalazła odzwierciedlenie w serii „Stajnia pod tęczą.

Podczas spotkania online z Marcinem Koziołem wszystko rozgrywa się NA ŻYWO. Uczestnicy mają autentyczny kontakt z autorem jak podczas spotkań w bibliotece lub szkole. W warunkach szkolnych można zebrać całą klasę w jednej sali lekcyjnej przed monitorem lub tablicą multimedialną. Kilka klas w osobnych salach może jednocześnie brać udział w tym samym spotkaniu (dzięki temu nie jest konieczne zbieranie dużej grupy uczniów w jednym pomieszczeniu).

Spotkanie realizowane jest na żywo ze specjalnego studia wyposażonego w kilka kamer i projektor materiałów multimedialnych.

Uczestnicy NIE MUSZĄ mieć kamer i mikrofonów. Podczas spotkania rozmawiają z autorem przy użyciu czatu. Niczego nie trzeba instalować. Wystarczy wejść na wskazaną stronę i podać hasło dostępu.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt w celu uzyskania kodów dostępu, które otrzymacie Państwo pisząc na dziecieca@biblioteka-sepolno.pl

Spotkanie odbywa się w ramach projektu „Bajkowy świat”. Projekt ten dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili |