„W krajeńskich barwach” – konkurs na zakładkę do książki

Dodane 24 maja 2021

Stowarzyszenie „Trzecie Miejsce” serdecznie zaprasza dzieci w wieku 10 – 15 lat z Gminy Sępólno Krajeńskie do udziału w konkursie plastycznym na najładniejszą zakładkę do książki pt. „W krajeńskich barwach”. Jego celem jest rozbudzenie zainteresowań czytelniczych oraz świadomość poszanowania książek. Zadaniem uczestników jest samodzielne zaprojektowanie dwustronnej zakładki do książki nawiązującej graficznie do barw krajeńskich.

Zakładkę o wymiarach 21cm x 6cm należy wykonać na papierze dowolną techniką plastyczną (rysunek, malunek, grafika, collage itp.). Mogą być użyte dowolne płaskie materiały niebrudzące i nieniszczące książki. Prace oceniane będą w dwóch kategoriach wiekowych:

  • I kategoria – 10 – 12 lat
  • II kategoria – 13 – 15 lat

Do pracy należy dołączyć czytelnie wypełnioną metryczkę zawierającą: imię i nazwisko dziecka, wiek, telefon kontaktowy, adres e-mail z dopiskiem nazwy konkursu – „W krajeńskich barwach” – konkurs na zakładkę do książki oraz wypełnioną zgodę na uczestnictwo
w konkursie osoby niepełnoletniej (patrz ZAŁĄCZNIK NR 1).

Prace należy składać do dnia 10 sierpnia 2021 r. w oddziale dla dzieci Biblioteki Publicznej im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, ul. Wojska Polskiego 22.

Na uczestników konkursu czekają atrakcyjne nagrody. Najciekawsze prace lub jego elementy będą służyły jako wzory zakładek promujących nasz region i zostaną wydrukowane w drukarni.

 

Konkurs zorganizowano w ramach projektu „W krajeńskich barwach”. Projekt finansowany jest ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie, a realizowany przez Stowarzyszenie „Trzecie Miejsce”.

 

Formularz zgłoszeniowy

REGULAMIN KONKURSU NA ZAKŁADKĘ

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili |