ŻYWIOŁOWE WAKACJE W BIBLIOTECE

Dodane 17 czerwca 2021

Zapraszamy dzieci w wieku 8-11 lat do udziału w tygodniowych zajęciach zorganizowanych!  Podczas zajęć uczestnicy, poprzez bezpieczne eksperymenty, poznają żywioły, które je otaczają, wezmą udział w mini-warsztatach ekologicznych oraz licznych zabawach animacyjnych. Ważnym aspektem tych zajęć jest kształtowanie pełnej szacunku postawy wobec świata przyrody i odpowiedzialności za niego. Spotykamy się od 12 do 16 lipca w godzinach 10:00 – 14:00. Koszt uczestnictwa to 120 zł od osoby. Warunkiem udziału w zajęciach jest posiadanie aktualnej karty bibliotecznej (możliwość założenia karty na miejscu).

W programie m.in.

W swoim żywiole – gry i zabawy integracyjne

Tajemnice ziemi – warsztaty ekologiczne

Wodna przygoda – zabawy na plaży

Lecimy z tym wiatrem – eksperymenty i doświadczenia

Ognista rywalizacja – podchody w lesie

Zapisy przyjmujemy w oddziale dla dzieci sępoleńskiej biblioteki przy ul. Wojska Polskiego 22. Bliższe informacje uzyskać można pod numerem telefonu 52388 0220.  Liczba miejsc ograniczona. O udziale w projekcie decyduje wypełnione zgłoszenie.

Regulamin-wakacji-2021