Było naprawdę żywiołowo

Dodane 4 sierpnia 2021

Zakończyły się właśnie letnie zajęcia zorganizowane w naszej bibliotece. W tym roku zaproponowaliśmy dzieciom wakacje w zgodzie z 4 żywiołami: powietrzem, ogniem, ziemią i wodą. Dzięki różnym wesołym doświadczeniom i zabawom badawczym  uczestnicy mieli okazję poznać bliżej świat przyrody. Omawiając żywioł  powietrza dzieci spróbowały swoich sił w żonglerce i innych sztukach cyrkowych. Korzystając z pięknej pogody udaliśmy się nad jezioro, gdzie podczas wesołych zabaw poznaliśmy żywioł wody. Dzięki zajęciom z Krajeńskim Parkiem Krajobrazowym poszerzyliśmy swoją wiedzę z zakresu budowy ziemi. Natomiast pod hasłem „ognista rywalizacja” kryło się wiele gier sportowych oraz wesołych animacji. Na koniec każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom oraz książkę o jednym z poznanych żywiołów.

Dziękujemy wszystkim za świetną zabawę i mile spędzony czas. Niech moc ognia, wody, powietrza i ziemi będzie z Wami!