Żubr Pompik w Sępólnie

Dodane 27 sierpnia 2021

Wszystkich fanów Żubra Pompika zapraszamy 8 września 2021 r. o godz. 17:00 do Biblioteki Publicznej im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim na warsztaty z Bajanką – Moniką Skikiewicz.

Seria książek dla dzieci o sympatycznym Żubrze Pompik autorstwa Tomasza Samojlika opowiada o przygodach małego żubra i jego rodzinki. Podczas spotkania tytułowy żubr  będzie naszym przewodnikiem po parkach narodowych w Polsce.  Dodatkowo dzieci wraz z Pompikiem i jego siostrą Polinką dowiedzą się, po co zwierzęta gubią sierść na wiosnę, dlaczego jesienią liście spadają z drzew oraz co jedzą zimą mieszkańcy lasu.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, obowiązują wcześniejsze zapisy: pod numerem 52-388-02-20. Zapraszamy!

Spotkanie organizowane jest w ramach projektu „Biblioteczny niezbędnik” . Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.