Z Agnieszką Krizel o tym, że poezja nie gryzie…

Dodane 27 sierpnia 2021
W minioną środę – 25 sierpnia br. – członkowie sępoleńskiego Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych mieli przyjemność poobcować z poezją…

Gościem spotkania była Agnieszka Krizel, laureatka konkursów poetyckich na szczeblu ogólnopolskim, autorka tomiku wierszy „Illusion de vie”, współautorka i koordynatorka antologii opowiadań „O, Matko!”, społeczniczka i aktywna uczestniczka akcji charytatywnych. Ponadto amator – fotograf i oczywiście członkini DKK. Oprócz tego pani Agnieszka występuje w kółku teatralnym, działającym przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Kęsowie. Prowadzi blog literacki „Recenzje Agi”, promując przede wszystkim polską literaturę.
Jak to jest z tym pisaniem wierszy? Takie i wiele innych pytań padło w trakcie spotkania. Pani Agnieszka opowiedziała o sobie i swej pasji. Zaprezentowała również kilka wierszy, które wprowadzając odpowiedni nastrój, zachęciły słuchaczy do deklamacji swoich ulubionych strof. Spotkanie upłynęło w bardzo sympatycznej atmosferze. Klubowicze zaś przekonali się, że „Poezja nie gryzie, ale zostawia ślad!”.

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili |