POWIATOWA LIGA KSIĄŻKOMANIAKÓW

Dodane 10 września 2021

Zapraszamy do udziału  w pierwszej edycji konkursu pt. „Powiatowa Liga Książkomaniaków” zorganizowanego w ramach projektu „Biblioteczny Niezbędnik”.


Konkurs skierowany jest do uczniów klas 6-8 szkoły podstawowej z powiatu sępoleńskiego. Składa się on z dwóch etapów: szkolnego i powiatowego, podczas którego trzyosobowe drużyny rozwiązywać będą test z podanej wcześniej książki dla młodzieży, znanej i lubianej polskiej autorki. Każda ze szkół może zgłosić jeden, trzyosobowy zespół.

Opiekunowie etapów szkolnych dokonują zgłoszenia do dnia 01.10.2021 r. do godziny 17:00 w siedzibie Biblioteki – Sępólnie Krajeńskim, ul. Wojska Polskiego 22, lub elektronicznie: e-mail: paulina.skibinska@biblioteka-sepolno.pl. Finałowy test odbędzie się 21 października 2021 r. o godzinie 10:00. Na najlepszą drużynę czekają nagrody!

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Konkurs zorganizowany został  w ramach projektu „Biblioteczny niezbędnik” . Projekt dofinansowano  ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r.
o grach hazardowych”

PLK – regulamin i formularz

 

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili |