Biblioteczna oferta zajęć dla dzieci

Dodane 1 października 2021

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

WIECZORYNKA W BIBLIOTECE
Serdecznie zapraszamy najmłodszych czytelników na cotygodniowe, godzinne spotkania z bajką na dobranoc. Razem czytać będziemy bajki, bawić się przy muzyce i tworzyć prace plastyczne. W październiku poczytamy książki z serii „Przyjazna łapka”. Chcesz znaleźć przyjaciół i mile spędzić czas? Przyjdź na spotkanie do biblioteki w każdy poniedziałek o godz. 17:00. Zapraszamy!!!

„BALBINA” ZAPRASZA NA ZAJĘCIA TEATRALNE DLA DZIECI
Teatr to miejsce niezwykłe, zwłaszcza dla dzieci. Tam wszystko może się wydarzyć. Chociaż na małą chwilę możesz stać się księżniczką, wróżką czy Czerwonym Kapturkiem. Chcesz się przekonać, jakim bohaterem mógłbyś zostać? Przyjdź do biblioteki. Młodzi twórcy działający w grupie „Balbina” będą mieli okazję współtworzyć scenariusze i kreacje postaci. Zajęcia odbywać się będą w każdy piątek o godz. 14:00.

DKK dla dzieci
Miłośników literatury zapraszamy na dyskusję o książkach w gronie młodych czytelników. Uzupełnieniem programu DKK są spotkania autorskie, warsztaty ilustratorskie, konkursy i wiele innych ciekawych imprez. Przyjdź na spotkanie! Zajęcia odbywać się będą w ostatni piątek każdego miesiąca o godz. 15:00.

KLUB GIER PLANSZOWYCH
Gry planszowe to świetny sposób na rozrywkę połączoną z dobrą zabawą. Uczą współpracy, przyjmowania poniesionej porażki a przede wszystkim intrygują i edukują. Możesz się przekonać, że planszówki są lepsze od smartfona. Uczestników spotkania wprowadzimy w
świat gier planszowych, karcianych o najrozmaitszej tematyce i poziomie trudności. Zajęcia odbywać się będą w każdą środę o godz. 14:30.
Serdecznie zapraszamy! Liczba miejsc ograniczona.

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili |