Rodzinne czytanie baśni i legend

Dodane 28 kwietnia 2022

Stowarzyszenie „Trzecie Miejsce” serdecznie zaprasza rodziny z Gminy Sępólno Krajeńskie do udziału w konkursie fotograficznym pt. „Rodzinne czytanie baśni i legend”. Jego celem jest promowanie rodzinnego czytania baśni i legend charakterystycznych dla regionów i miast polskich. Zadaniem uczestników jest wykonanie jednego zdjęcia przedstawiające rodzinę (minimum jeden dorosły + dziecko/ dzieci w wieku 3-10 lat) czytającą baśnie i legendy.

Fotografię dostarczyć należy w wersji elektronicznej (zapisaną w formie JPG) e-mailem na adres dziecieca@biblioteka-sepolno.pl lub osobiście w sępoleńskiej bibliotece. Do pracy należy dołączyć informacje zawierające nazwę konkursu, imię i nazwisko autora, telefon kontaktowy oraz wypełnioną kartę zgłoszenia do konkursu fotograficznego.

Jury powołane przez organizatora nagrodzi trzy pierwsze miejsca oraz wyłoni najciekawsze fotografie, które zamieszczone zostaną na banerze promującym rodzinne czytanie.

Prace należy składać do dnia 21 lipca 2022 r. do godziny 17: 00 w oddziale dla dzieci Biblioteki Publicznej im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, ul. Wojska Polskiego 22. Regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa dostępne na stronie www.biblioteka-sepolno.pl

Konkurs zorganizowano w ramach projektu „Legendy i podania skrzat opowiada”. Projekt finansowany jest ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie, a realizowany przez Stowarzyszenie „Trzecie Miejsce” przy współpracy z sępoleńską biblioteką.

Na uczestników konkursu czekają atrakcyjne nagrody.

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili |