Biblioteczny niezbędnik na Dni Sępólna

W ramach Dni Miasta trwających od 6 do 15 sierpnia sępoleńska biblioteka zaprosiła mieszkańców na plenerowy koncert zespołu smyczkowego Arte Con Brio pod batutą Mirosława Przybyła pn. „Polska to taka kraina, która się w sercu zaczyna.”  Bydgoscy soliści potrafią bawić, wzruszyć i zainspirować, mistrzowsko prezentując to co najpiękniejsze w muzyce polskiej i światowej. Do tego piękna pogoda i urokliwa sceneria amfiteatru na molo dopełniły pozytywnych wrażeń muzycznego popołudnia.
Ponadto w bibliotece miał miejsce wernisaż wystawy fotograficznej pn. „Gdy zachodzi słońce…”, który był pokłosiem konkursu fotograficznego polegającego na zrobieniu urokliwego zdjęcia zachodzącego słońca nad sępoleńskim jeziorem. Spośród 25 zdjęć jury przyznało 3 nagrody główne i 4 wyróżnienia.

I miejsce – Sandra Kucharczyk

II miejsce – Grzegorz Tomasik

III miejsce – Monika Fojucik

Wyróżnienia:

Małgorzata Kłodzińska

Izabela Kowalska

Renata Laskowska

Weronika Zielińska

Gratulujemy!
Wystawę można oglądać do 31 sierpnia 2021r. w bibliotece (czytelnia II piętro)
Wydarzenia były zorganizowane w ramach projektu „Biblioteczny niezbędnik”, współfinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.