Moja ulubiona postać z baśni, legend i podań

Dodane 5 maja 2022

Stowarzyszenie „Trzecie Miejsce” serdecznie zaprasza dzieci w wieku 7 – 10 lat z Gminy Sępólno Krajeńskie do udziału w konkursie plastycznym pt. „Moja ulubiona postać z baśni, legend i podań”Jego celem jest promowanie baśni regionu oraz baśni i legend polskich. Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej wybranego bohatera dowolną techniką w formacie A4. Na odwrocie pracy należy zamieścić imię i nazwisko uczestnika, tytuł baśni, legendy lub podania, z których pochodzi narysowana postać oraz dołączyć wypełnioną kartę zgłoszenia do udziału w konkursie plastycznym.

Prace konkursowe należy składać do dnia 18 lipca 2022 r. do godz. 17:00 w oddziale dla dzieci Biblioteki Publicznej im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, ul. Wojska Polskiego 22. Jury powołane przez organizatora nagrodzi sześć prac plastycznych.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 12 sierpnia 2022 r. Regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa dostępna TUTAJ

Konkurs zorganizowano w ramach projektu „Legendy i podania skrzat opowiada”. Projekt finansowany jest ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie, a realizowany przez Stowarzyszenie „Trzecie Miejsce” przy współpracy z sępoleńską biblioteką.

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili |