W Krainie Kolorów – spektakl teatralny dla dzieci

Dodane 11 sierpnia 2022

W ramach Dni Sępólna Krajeńskiego Stowarzyszenie „Trzecie Miejsce” oraz aktorzy teatru Katarynka zaprosili najmłodszych mieszkańców miasta oraz ich rodziców i dziadków do udziału w interaktywnym spektaklu teatralnym pt. „Księżniczka Rosa i Klimek”. Mali widzowie z przyjemnością przenieśli się w magiczny świat baśni i niezwykłych wydarzeń. Razem z księżniczką Rosą i Klimkiem poznali Krainę Kolorów. Wspólnie malowały magiczne obrazy, które podstępem wykradł przebiegły czarodziej zwany Zoltanem. Pomocą w ocaleniu krainy okazała się bardzo miła staruszka, która uczyła dzieci kultury osobistej. Maluchy żywo reagowały na wydarzenia dziejące się na scenie.Podpowiadały aktorom, jak można pomóc w kłopotach i tarapatach, aby wyjść z opresji cało.

Interaktywny spektakl wypełniony muzyką, śpiewem i tańcem wszystkim bardzo się spodobał. Na zakończenie spektaklu dzieci otrzymały kolorowanki, aby na dłużej zapamiętały bajkowe morały.

Zadanie realizowane w ramach projektu „Legendy i podania skrzat opowiada”. Projekt finansowany jest ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie, a realizowany przez Stowarzyszenie „Trzecie Miejsce” przy współpracy z Biblioteką Publiczną im. J. Iwaszkiewicza.

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili |